Promocje
ADIDAS LIBRIA LEKKIE SANDAŁY SPORTOWE
ADIDAS LIBRIA LEKKIE SANDAŁY SPORTOWE
169,00 zł 119,00 zł
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin

WARUNKI OGÓLNE

 1. Właścicielem Sklepu Internetowego GRETA7 Świat Sportu jest firma GRETA Oksana Fiodorowa wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod firmą Oksana Fiodorowa GRETA NIP: 7311837979, REGON: 101101438  tel. +48509860638
 2. Sklep internetowy GRETA7 Świat Sportu, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem greta7.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
 3. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze Sklepu Internetowego greta7.pl, składania zamówień na produkty dostępne w Sklepie Internetowym greta7.pl, dostarczania zamówionych produktów Kupującemu, uiszczania przez Kupującego ceny sprzedaży, uprawnienia Kupującego do anulowania zamówienia i odstąpienia od umowy oraz zasady składania i rozpatrywania reklamacji
 4. Warunkiem korzystania ze Sklepu jest akceptacja niniejszego Regulaminu, brak akceptacji niniejszego Regulaminu uniemożliwi Klientowi złożenie Zamówienia. 
 5. Ceny Towarów znajdujących się w Sklepie Internetowym greta7.pl są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).

REJESTRACJA W SKLEPIE INTERETOWYM greta7.pl

 1. W celu rejestracji w Sklepie Internetowym greta7.pl należy wypełnić formularz rejestracyjny, podając imię i nazwisko lub nick (pseudonim), adres e-mail oraz hasło, zaakceptować regulamin Sklepu Internetowego greta7.pl oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną oraz do realizacji zamówień Kupującego.
 2. Po zarejestrowaniu się w Sklepie Internetowym greta7.pl każdorazowe logowanie odbywa się przy użyciu danych podanych w formularzu rejestracyjnym.
 3. Rejestracja w Sklepie Internetowym greta.pl jest bezpłatna.
 4. Po zarejestrowaniu się w Sklepie Internetowym greta7.pl każdorazowe logowanie odbywa się przy użyciu danych podanych w formularzu rejestracyjnym.

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

 1. Podany przez Kupującego adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany wyłącznie do celów realizacji składanych zamówień.
 2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Kupującego formularza zamówienia, udostępnionego na stronie sklepu internetowego greta7.pl.
 3. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane. Prawidłowo wypełniony formularz powinien zawierać: nazwę, kolor, rozmiar i ilość produktów, imię i nazwisko odbiorcy, dokładny adres dostawy, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail Kupującego.
 4. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, greta7.pl zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Kupującego.
 5. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.
 6. Kupujący posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia. Możliwe są też inne niż standardowe formy dostawy Towaru - po uprzednim indywidualnym ustaleniu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.
 7. Kupujący podczas zakupu towaru może wybrać formę płatności: przy odbiorze osobistym, pobranie, płatność przelewem, (płatność kartą, e-przelew).
 8. Koszty przesyłki są pokrywane przez Kupującego. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je GRETA7 Świat Sportu, opłata za dostawę zamówionych Towarów może być przerzucona na firmę GRETA.
 9. Zamówienia można składać 24h/7dni, przez cały rok. Zamówienia realizowane będą w terminie 1-5 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty.
 10. Zastrzegamy sobie prawo czasowego braku Towaru lub określonego rozmiaru/koloru – o czym Kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany.
 11. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności finansowej za niedostarczenie przesyłki z powodu błędnie podanego adresu przez Kupującego, ponowna wysyłka towaru odbywa się na koszt Kupującego.
 12. Towary wyprzedażowe lub przecenione nie podlegają dodatkowym rabatom.

FORMY PŁATNOŚCI

 1. Sklep przyjmuje następujące formy płatności za towar:

- przelew zwykły na konto bankowe,

- gotówka,

- wysyłka za pobraniem,

- szybkie płatności online oraz karty płatnicze:

 1. VISA
 2. VISA Electron
 3. Mastercard
 4. Mastercard Electronic
 5. Maestro

     Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

2. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Klienta kartą płatniczą Sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Kupującego

3. Czas realizacji zamówienie od momentu pozytywnej autoryzacji płatności kartą następuję w ciągu 1-5 dni roboczych. Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności wybranego towaru.

GWARANCJA I REKLAMACJE

 1. Sprzedający odpowiada wobec Kupującego z tytułu wad fizycznych bądź prawnych Towaru.
 2. Kupujący może wykonywać uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne rzeczy niezależnie od uprawnień wynikających z gwarancji. Wykonanie uprawnień z gwarancji nie wpływa na odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu rękojmi.
 3. Towary oferowane w sklepie internetowym greta7.pl są objęte gwarancją producenta. Podstawą do reklamacji jest dowód zakupu towaru.
 4. W przypadku reklamacji należy kontaktować się ze sklepem internetowym greta7.pl pod adresem sklep@greta7.pl.
 5. Kupujący jest obowiązany w obecności kuriera sprawdzić zawartość paczki pod kątem uszkodzeń w trakcie transportu. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania i Towaru, lub jego braku należy sporządzić protokół uszkodzenia w obecności kuriera.
 6. W przypadku reklamacji Kupujący odsyła paczkę na adres sklepu internetowego greta7.pl.
 7. Reklamowany towar musi być w oryginalnym opakowaniu producenta i nie może być brudny.
 8. Koszty związane z uznaną reklamacją ponosi Sprzedający. Firma GRETA7 Świat Sportu zwraca koszt wysyłki do kwoty 14 zł.
 9. Nie przyjmujemy przesyłek wysyłanych za pobraniem.
 10. Czas trwania reklamacji zazwyczaj wynosi 2 tygodnie od daty dostarczenia reklamowanego towaru.
 11. W przypadku uznania reklamacji Sprzedający oferuje Kupującemu towar pozbawiony wad lub zwrot pieniędzy na konto bankowe podane przez Kupującego.

WYMIANA TOWARU

 1. Istnieje możliwość wymiany towaru w przypadku źle dobranego rozmiaru.
 2. Wymiana może być dokonana na identyczny model lub inny model.
 3. Koszty wysyłek wymienianego towaru na adres sklepu i z powrotem pokrywa Kupujący.

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 1. Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny.
 2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania towaru.
 3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Kupujący musi poinformować sklep o swojej decyzji o odstąpieniu umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Istnieje możliwość skorzystania ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Kupujący wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego Kupującemu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 4. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedający zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane od Kupującego płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia, innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep Internetowy grtea7.pl. niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym sklep został poinformowani o decyzji Kupującego o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.
 5. W przypadku odstąpienia od umowy Kupujący zobowiązany jest przesłać rzecz na adres Sklepu Internetowego greta7.pl: niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Kupujący poinformował sklep o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Kupujący odeśle Towar przed upływem terminu 14 dni.
 6. Kupujący zobowiązany jest do poniesienia bezpośrednich kosztów zwrotu Towaru Sprzedającemu.
 7. Sklep ma prawo wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towaru lub do czasu dostarczenia dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 8. Zwrot pieniędzy na konto bankowe wskazane przez Kupującego następuje w ciągu 10 dni roboczych od daty otrzymania towaru przez sklep internetowy greta7.pl
 9. Zwracany towar nie może posiadać oznak użytkowania, zapachu (perfum, papierosów, jedzenia), być brudny itp.
 10. Zwracany towar musi być wysłany w oryginalnym opakowaniu producenta i posiadać dowód sprzedaży – paragon fiskalny lub fakturę VAT.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 1. Administratorem baz danych osobowych przekazywanych przez Konsumentów do sklepu jest Sprzedający, czyli firma GRETA Oksana Fiodorowa.
 2. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku. Kupujący podając przy składaniu zamówienia swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia. Kupujący ma w każdej chwili możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.
 3. Szczegółowe zasady zbierania, przetwarzania i przechowywania danych osobowych wykorzystywanych w celu realizacji zamówień przez sklep zostały opisane w Polityce prywatności, która znajduje się pod adresem: 
 4. Każdy Klient ma prawo do wglądu swoich danych osobowych, prawa ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i ich usunięcia z bazy danych o czym należy nas poinformować na adres: shop@greta7.pl
 5. Jeśli Kupujący wyraził zgodę na otrzymywanie naszego newslettera, jego adres e-mail będzie wykorzystywane tylko i wyłącznie w tym celu.
 6. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz.U. z 2002r., Nr 101 poz.926 z późn. zm.) dane mogą być udostępnione podczas kontroli inspektorów GIODO (Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych), a w przypadku naruszeń prawa - organom wymiaru sprawiedliwości.

Administratorem danych jest firma: 


GRETA Oksana Fiodorowa, Kasprzaka 11/62, 91-078 Łódź

e-mail: shop@greta7.pl
www.greta7.pl 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827).
 2. Aktualna wersja regulaminu jest zawsze dostępna dla Kupującego w zakładce regulamin (http://www.greta7.com/regulamin). W trakcie realizacji zamówienia oraz w całym okresie opieki posprzedażowej Kupującego obowiązuje regulamin zaakceptowany przez niego przy składaniu zamówienia. Za wyjątkiem sytuacji, kiedy Konsument uzna go za mniej korzystny od aktualnego i poinformuje Sprzedającego o wyborze aktualnego, jako obowiązującego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe